اینترنت وایرلس خانگی

شرکت IPnet با استفاده از تجربه ۱۵ ساله در زمینه ارائه سرویس های اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه این خدمات در ساسر استان گلستان نموده است. در حال حاضر این سرویس ها به صورت بیسیم و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ارائه شده و در اکثر موارد با سرعتی بسیار بالاتر از سایر فناوری ها همچون ADSL و +ADSL2 تا مرز  6۰Mbps امکان اتصال را برای مشترک فراهم می نمایند.

این سرویس ها هیچ نوع وابستگی به خطوط تلفن ندارند و محدودیت های مخابراتی مانند خطوط تلفن PCM، فیبر نوری ، ریموت و … مانع از ارائه سرویس نخواهد شد.

مراحل دریافت سرویس اینترنت وایرلس خانگی به ترتیب در اولین مرحله و پس از ثبت نام، یکی از پرسنل فنی با بررسی آدرس شما و ارتفاع ساختمان، از قرار گرفتن در شبکه پوشش اطمینان حاصل خواهد نمود و در کوتاه ترین زمان ارتباط شما با شبکه اینترنت پرسرعت IPnet برقرار خواهد شد.

جهت راه اندازی سرویس اینترنت وایرلس یک دستگاه رادیویی outdoor روی یک دکل یا یک میله در بالای پشت بام ساختمان در جهت دید فرستنده های شرکت نصب خواهد شد که به وسیله کابل شبکه به داخل منزل هدایت میشود.

داخل منزل یا محیط کار هم میتوانید از کابل به صورت مستقیم استفاده کنید هم میتوانید به یک دستگاه مودم وایرلس indoor متصل کنید که داخل محل به صورت وای فای از اینترنت استفاده کنید.

جهت کسب اطلاع از قیمت دستگاه ها به سایت دکان ۳۶۵ مراجعه بفرمایید.

اینترنت پرسرعت وایرلس خانگی شرکت IPnet  در قالب بسته های متنوع حجمی و نامحدود با ترافیک های زمان دار فشفشه ارائه می گردد جهت کسب اطلاع از تعرفه ها اینجا را مشاهده کنید.

مزایای خدمات اینترنت وایرلس خانگی IPnet

 • 1. ارایه مشاوره قبل از خرید

  IPnet برای ارایه‌ی خدمات اینترنت وایرلس خانگی، مشتریان را با ارایه‌ی مشاوره‌های سودمند و تجربه یاری می‌کند. مشتریان در صورت نیاز می‌توانند قبل و بعد از دریافت خدمات مورد نظر خود از مشاوره‌های IPnet بهره‌مند شوند.

 • 2. پوشش مناسب بیش‌تر نقاط استان گلستان

  امکان ارایه خدمات پهنای باند و دسترسی به شبکه خصوصی و اینترنت پرسرعت IPnet با ظرفیت بالا در بیش‌تر نقاط استان گلستان به یکی از روش‌های باسیم و یا بدون سیم از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پهنای باند شرکت صنعت پردازش اطلاعات گلستان است.

 • 3. قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت خدمات ارایه شده

  کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت از جمله ویژگی‌های خدمات پهنای باند IPnet است. با توجه به حجم بالای مشتریان پهنای باند IPnet ، امکان ارایه سرویس اختصاصی با قیمت مناسب برای مشتریان ایجاد شده است.

 • 4. بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی فنی و مانیتورینگ شبانه‌روزی

  تیم پشتیبانی فنی شرکت‌ IPnet به صورت شبانه‌روزی و در تمام روزهای سال خدمات مشتریان پهنای باند را کنترل می‌کنند. اعضای این تیم تلاش می‌کنند با پاسخ‌های به موقع به درخواست‌ها و مشکلات مشتریان امکان ارایه‌ی خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای آنان فراهم ‌سازند.

 • 5. چابکی و انعطاف‌پذیری

  نیروی جوان و خلاق IPnet ، با بهره‌گیری از دانش نوین و فراگیری فناوری‌های جدید و تجربه موفق با فرهنگ رایج انتقادپذیری در سازمان به مجموعه‌ای چابک و انعطاف‌پذیر تبدیل شده‌اند. این چابکی و انعطاف‌پذیری زمینه‌های مناسبی را برای بالا بردن کیفیت خدمات و پاسخ‌گویی به موقع به نیازهای مشتریان فراهم آورده است.

ویژه گی های خدمات اینترنت وایرلس خانگی IPnet

استفاده از خدمات اینترنت وایرلس خانگی IPnet، امکانات زیادی را در اختیار مشتریان حرفه ای قرار می‌دهد که آگاهی از آن‌ها می‌تواند به انتخاب این دسته از خدمات و به کارگیری آن‌ها یاری رساند. در این جا، برخی از این ویژگی‌ها نام برده می‌شود:
 • وجود سیستم نظارت و پایش همیشگی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته به کمک ابزارهای مجهز و کارآمد
 • استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم افزاری به منظور برقراری ارتباط
 • پوشش سراسری با (POP Siteها) متعدد برای ارایه‌ی خدمات با کیفیت به مشتریان
 • داشتن ارتباط میان شرکت‌ها و واحدهای زیرمجموعه و مراکز و نمایندگی‌ها
 • استفاده از باندهای فرکانسی اختصاصی برای ارایه‌ی خدمات