اینترنت مرکزی به چه صورت کار می کند ؟

مجتمع مسکونی و یا تجاری شما با سرعت بسیار بالا به وسیله آنتن های بیسیم کوچک به یکی از دکل های شرکت IPnet متصل شده و از آنتن نصب شده بالای پشت بام تا محل تقسیم اینترنت کابل شبکه کشیده می شود. سرویس اینترنت هر واحد به صورت مجزا بوده و سرعت سرویس واحدها تاثیری بر یکدیگر نخواهد داشت.

اینترنت مرکزی به چه صورت کار می کند ؟

 

آنتن رادیویی

مجتمع مورد نظر به وسیله آنتن های بیسیم کوچک با یکی از دکل های شرکت با سرعت خیلی بالا متصل شده و از آنتن نصب شده بالای پشت بام تا محل تقسیم اینترنت کابل کشیده می شود. در این تکنولوژی اینترنت هر واحد به صورت مجزا بوده  و سرعت هر یک از واحدها تاثیری بر دیگر واحدها نخواهد داشت و پرداخت هر واحد به صورت مستقل و مجزا می باشد. (ابعاد آنتن رادیویی معمولا به ابعاد 30*30 سانتی متر می باشد.)

لازم به ذکر است آنتن رادیو توسط شرکت IPnet به صورت امانی تامین می گردد.

 

مودم  های +ADSL2 یا VDSL

تنها کاری که مشترکین در ساختمان های مجهز شده به این سرویس باید انجام دهند تهیه یک مودم VDSL است تا با اتصال مودم به خط تلفن به راحتی از اینترنت استفاده کنند.در این روش هر کدام از مشترکان از خط جداگانه اینترنت استفاده می کنند و استفاده دیگر کاربران بر روی سرعت و یا حجم دانلود کاربران دیگر تاثیری نمی گذارد.

 

دستگاه DSLAM

دی اس لم (DSLAM) وظیفه انتقال اطلاعات از روی کابل شبکه به خط تلفن را دارد که  این دستگاه در مرکز تلفن ساختمان در کنار خطوط تلفن نصب می گردد و متقاضیان اینترنت پرسرعت با رانژه خطوط تلفن در این دستگاه می توانند بدون کابل کشی اضافی از اینترنت مرکزی روی خطوط تلفن خود بهره مند شوند (ابعاد این دستگاه 60 * 60 سانتی متر است)

لازم به ذکر است دستگاه DSLAM توسط شرکت IPnet به صورت امانی تامین می گردد.

مزایای خدمات اینترنت ویژه مجتمع ها IPnet

 • 1. ارایه مشاوره در پیاده‌سازی خدمات پهنای باند

  IPnet برای ارایه‌ی خدمات اینترنت ویژه مجتمع ها تجاری و مسکونی، مشتریان را با ارایه‌ی مشاوره‌های سودمند و تجربه یاری می‌کند. مشتریان در صورت نیاز می‌توانند قبل و بعد از دریافت خدمات مورد نظر خود از مشاوره‌های IPnet بهره‌مند شوند.

 • 2. تامین تجهیزات زیر ساخت ارتباطات امانی

  با توجه به اینکه شرکت IPnet به عنوان بکی از تامین کننده های تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در منطقه می باشد ،با هدف تسهیل در دریافت خدمات برای مجتمع های تجاری و مسکونی طرف قرارداد ،تجهیزات زیز ساختی مورد نیاز را بصورت امانت نصب می کند.

 • 3. قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت خدمات ارایه شده

  کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت و برگزاری جشنواره های ویژه فروش برای مجتمع های تجاری و مسکونی یرایر مصوبه های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از جمله ویژگی‌های سرویس اینترنت ویژه مجتمع ها شرکت  IPnet است.

 • 4. بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی فنی و مانیتورینگ شبانه‌روزی

  تیم پشتیبانی فنی شرکت‌ IPnet به صورت شبانه‌روزی و در تمام روزهای سال خدمات مشتریان پهنای باند را کنترل می‌کنند. اعضای این تیم تلاش می‌کنند با پاسخ‌های به موقع به درخواست‌ها و مشکلات مشتریان امکان ارایه‌ی خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای آنان فراهم ‌سازند.

 • 5. نصب و راه اندازی فوق سریع

  اینترنت ویژه مجتمع های تجاری مسکونی با توجه به عدم وابستگی به مراکز مخابراتی و مکاتبات اداری بلافاصله بعد از ثبت نام بصورت VIP نصب و راه اندازی می شود .

ویژه گی های اینترنت ویژه مجتمع ها IPnet

شرکت IPnet مفتخر به ارائه سرویس اینترنت ویژه مجتمع ها به تعداد زیادی از برج ها و مجتمع های تجاری و مسکونی در سطح استان گلستان می باشد،مشتریان ما همواره با رضایت از خدمات شرکت IPnet حامی ما هستند.
 • وجود سیستم نظارت و پایش همیشگی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته به کمک ابزارهای مجهز و کارآمد
 • استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم افزاری به منظور برقراری ارتباط
 • پوشش سراسری با (POP Siteها) متعدد برای ارایه‌ی خدمات با کیفیت به مشتریان
 • داشتن ارتباط میان شرکت‌ها و واحدهای زیرمجموعه و مراکز و نمایندگی‌ها
 • به علت حذف فواصل و مراکز مخابراتی سرویس پایدار و با کیفیت در دسترس است