سرویس خوش آمدید IPnet

ویژه ثبت نام مشترکین جدید سال 1398

با ارزش‌ترین دارایی ما در IPnet ، مشترکین عزیزمان هستند. مشترکین وفاداری که همواره کنار ما هستند و حضورشان انگیزه ما برای ادامه راه است.

 

تخفیف ثبت نام مشترک جدید اینترنت

از این‌رو، برای قدردانی و ارج نهادن به این حس خوب، امتیازات و تخفیف‌های متنوعی را با همکاری مجموعه‌های مختلف برای مشترکین گرامی در نظر گرفته‌ایم.در این صفحه شما می‌توانید این تخفیف‌ها را مشاهده کنید.

  • این تخفیف‌ها به‌صورت کد در زمان‌های اعلام‌شده برای شما ارسال خواهد شد و شما پس از دریافت آن با مراجعه به وب‌سایت مجموعه ارائه‌دهنده کد، می‌توانید نسبت به خرید و استفاده از کد تخفیف خود، اقدام کنید.
با ما تماس بگیرید

سرویس های VIP

شما با انتخاب این سرویس از خدمات ویژه پشتیبانی بهرهمند می شوید

شما با انتخای این سرویس از خدمات پشتیبانی ویژه در طول دوره قرارداد بهره مند می شود و در پلان های انتخابی شما پشتیبانی های علاوه بر مکالمات تلفنی با داخلی اختصاصی و گفتگوی آنلاین خدمات مراجعه حضوری و تکمیلی به رایگان دریافت می کنید.

این خدمات ویژه مشترکین VIP برای دستیابی به حداکثر کیفیت و پشتیبانی خدمات و تجهیزات برای پایداری در ارتباط و کاهش زمان پاسخگویی به کارشناسان شبکه سازمان ها کوچک و بزرگ و ادارات دولتی و موسسات آموزشگاهی توصیه می شود .

  • داخلی اختصاصی برای مکالمات تلفنی
  • مراجعات حضوری با اولویت و کارشناس مستقیم
  • مشاوره در انتخاب توپولوژی شبکه و تامین تجهیزات جایگزین
با ما تماس بگیرید
اینترنت غیر حجمی وایرلس ipnet

سرویس های غیر حجمی

انتخاب بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

در این سرویسها پس از مصرف ترافیک مشخص ماهیانه که به آن مصرف منصفانه (FUP) گفته می شود بر اساس مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شاهد کاهش سرعت به 128Kbps خواهد بود بغیر سرویس‌های جدول زیر که در این صورت می تواند با این سرعت به مصرف خود ادامه دهد و یا با خرید ترافیک اضافه (به قیمت هر گیگ ۲,۰۰۰ تومان) و فشفشه به سرعت قبلی بازگردد.

در هر یک از سرویس های زیر سقف حجم ترافیک ماهیانه بر اساس ترافیک بین‌الملل اعلام شده است که نسبت مصرف ترافیک داخلی به بین‌الملل ۱ به ۲ است؛ برای مثال در سرویس «سرعت ثابت ۱۶Mbps یکماهه» سقف حجم ترافیک ماهیانه (FUP) آن ۵۰۰ گیگ است که:
در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک بین‌المللی استفاده کنید، می توانید ۵۰۰ گیگ ترافیک بین‌الملل استفاده کنید،
یا
در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک داخلی (لیست سایتهای دارای ترافیک داخلی) استفاده کنید، می توانید ۱.۰۰۰ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید،
و یا
بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه؛ برای مثال ۴۰۰ گیگ ترافیک بین‌الملل به همراه ۲۰۰ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید

عجله کنید! امروز تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید

نخستین مشاوره رایگان