پوشش سراسری استان گلستان

امکان دسترسی به شبکه جهانی اینترنت با سرعت‌هایی بالاتر از سرعت خطوط ADSL یا Dial up، از سال‌ها پیش تحت عنوان خدمات پهنای باند اختصاصی در کشور وجود دارد. در گذشته‌ای نه چندان دور، سهم عمده‌ای از خدمات پهنای باند، از طریق خطوط استیجاری (Leased Lines) ارایه می‌گردید، ولی به تدریج، ارتباطات رادیویی بی‌سیم جایگزین آنها شدند، به نحوی که اکنون انواع شبکه‌های رادیویی، اصلی‌ترین و رایج‌ترین وسیله ارتباطی جهت ارایه خدمات پهنای باند در گرگان، و تمام شهرهای استان گلستان به شمار می‌روند.

مزایای خدمات پهنای باند IPnet

 • 1. ارایه مشاوره در پیاده‌سازی خدمات پهنای باند

  IPnet برای ارایه‌ی خدمات پهنای باند، مشتریان را با ارایه‌ی مشاوره‌های سودمند و تجربه یاری می‌کند. مشتریان در صورت نیاز می‌توانند قبل و بعد از دریافت خدمات مورد نظر خود از مشاوره‌های IPnet بهره‌مند شوند.

 • 2. پوشش مناسب بیش‌تر نقاط استان گلستان

  امکان ارایه خدمات پهنای باند و دسترسی به شبکه خصوصی و اینترنت پرسرعت IPnet با ظرفیت بالا در بیش‌تر نقاط استان گلستان به یکی از روش‌های باسیم و یا بدون سیم از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پهنای باند شرکت صنعت پردازش اطلاعات گلستان است.

 • 3. قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت خدمات ارایه شده

  کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت از جمله ویژگی‌های خدمات پهنای باند IPnet است. با توجه به حجم بالای مشتریان پهنای باند IPnet ، امکان ارایه سرویس اختصاصی با قیمت مناسب برای مشتریان ایجاد شده است.

 • 4. بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی فنی و مانیتورینگ شبانه‌روزی

  تیم پشتیبانی فنی شرکت‌ IPnet به صورت شبانه‌روزی و در تمام روزهای سال خدمات مشتریان پهنای باند را کنترل می‌کنند. اعضای این تیم تلاش می‌کنند با پاسخ‌های به موقع به درخواست‌ها و مشکلات مشتریان امکان ارایه‌ی خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای آنان فراهم ‌سازند.

 • 5. چابکی و انعطاف‌پذیری

  نیروی جوان و خلاق IPnet ، با بهره‌گیری از دانش نوین و فراگیری فناوری‌های جدید و تجربه موفق با فرهنگ رایج انتقادپذیری در سازمان به مجموعه‌ای چابک و انعطاف‌پذیر تبدیل شده‌اند. این چابکی و انعطاف‌پذیری زمینه‌های مناسبی را برای بالا بردن کیفیت خدمات و پاسخ‌گویی به موقع به نیازهای مشتریان فراهم آورده است.

ویژه گی های خدمات پهنای باند IPnet

استفاده از خدمات پهنای باند، امکانات زیادی را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد که آگاهی از آن‌ها می‌تواند به انتخاب این دسته از خدمات و به کارگیری آن‌ها یاری رساند. در این جا، برخی از این ویژگی‌ها نام برده می‌شود:
 • وجود سیستم نظارت و پایش همیشگی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته به کمک ابزارهای مجهز و کارآمد
 • استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم افزاری به منظور برقراری ارتباط
 • پوشش سراسری با (POP Siteها) متعدد برای ارایه‌ی خدمات با کیفیت به مشتریان
 • داشتن ارتباط میان شرکت‌ها و واحدهای زیرمجموعه و مراکز و نمایندگی‌ها
 • استفاده از باندهای فرکانسی اختصاصی برای ارایه‌ی خدمات